Dobra Dobra Haber Gerçek Haberin Kaynağı
21.07.2024
Şanlıurfa / 17°C

20 Ocak 2013 - 00:22
Yılbaşı gecesi göz kamaştırın
Yılbaşı gecesi göz kamaştırın

Tasarım Ekibiyle birlikte Ünlü Designer Alfio Bonacchi liderliğinde Gençlere yönelik hazırlanan TOSS Koleksiyonu parmak ısırtmaya devam ediyor. Kişisel zevklere hitap eden, modern çizgilerle donanımlı ve aynı zamanda Rahatlığı öne çıkaran TOSS koleksiyonu, Günümüz yeni nesil stil ikonlarının vazgeçilmezleri arasına girmeye başladı. Özellikle Kendi Tarzını oluşturmak isteyen Gençler, bu yılbaşı öncesi Karaca mağazalarının içinde bulunan TOSS Reyonlarına uğramayı kesinlikle ihmal etmesinler

Zarafet ve Şıklığın adresi olan Karaca Mağazaları, sevdiklerine hediye almak isteyenler için inanılmaz çeşit, farklı alternatif ve fırsatları barındırıyor.

Bu yılbaşında hem Karaca Mağazaları hem de YKM, Boyner Karaca Satış Reyonlarında müşterilerimizin bulacağı Ürünler

1.       Vücudu yünle sarıp sarmalayan Takım Elbiseler

% 100 Saf yün ile dokunmuş, yünle harmanlı özel ve özellikle İtalyan ipliğinden üretilmiş Cerruti1881-marzotta Kumaşlardan yapılmış Takım Elbiseler

2.       Stil ve Zerafet Kokan Bayan Elbiseler:

Karaca Bayan felsefemiz: Güzel ama duyarlı, havalı ama geçmişten ilham almış, ancak tamamıyla yenilikçi. Moda ve geçmiş paralel yol alan iki ayri dünya gibi; karşılıklı bakış açısı ve ilhamla birbirlerinden beslenen ve bu kazanımları somutlaştırmayı başarabilen bir anlayışla üretilmiş Koleksiyon.

3.       İnovasyon Ürünü Yeni Tarz Ayakkabılar

Hafif ama Dayanıklı, esnek ama güçlü, rahat ve çevre dostu Fotovoltaik sistemle üretilen tabanlardan yapılmış ayakkabılar. Dünyaca ünlü bir çok markanın da kullandığı EXTRALİGHT  taban sayesinde ayağınızda ayakkabının olmadığını hissedeceksiniz.

4.       Oryantal dokunuşlarla örülü Trikolar

Hassas ve kaliteli ipliklerden üretilmiş, yün ile sarmal, dokunuşunda  ayrı bir lezzet veren Kazaklar,Hırkalar€¦€¦€¦

5.       Klasik referansından yeni bir estetik anlayışı doğuran Yelekler , pelerinler,Mantolar,Paltolar€¦

6.       Ve Daha binlerce yeni ürün

Yılbaşı Yaklaşırken hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu etmenin tam zamanı.
 

İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.